Denge
Denge
Reklam
Hatay Diken Gazetesi

AK PARTİ’ de NEFESLER TUTULDU… ADAYLAR AÇIKLANIYOR

Hatay’ da 137 aday adayının resmen başvuru yaptığını belirterek ancak Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve İl başkanlığımız partimizin isteği doğrultusunda herhangi bir başkanlık başvurusunda bulunmadılar.

Reklam
AK  PARTİ’ de NEFESLER TUTULDU…                 ADAYLAR AÇIKLANIYOR

Ak Parti Hatay’da Pazar günü yapılan eğilim yoklamasından sonra ve arge çalışmaların tamamlanması üzerine sıranın 15 İlçe Belediye Başkan adayının ve Büyükşehir Belediye Başkan adayının açıklanma sürecine girildiği ifade edildi. Konuyla ilgili olarak bir basın toplantısı düzenleyen İl başkanı İbrahim Güler Hatay’ da 137 aday adayının resmen başvuru yaptığını belirterek ancak Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve İl başkanlığımız partimizin isteği doğrultusunda herhangi bir başkanlık başvurusunda bulunmadılar.
Ancak mevcut Belediye Başkanlarımızdan İlçe Başkanlarımızdan ve İl başkanlığımızdan aday gösterilmeyecek anlamı çıkarılmamalıdır dedi. Pazar günü yapılan eğilim yoklamasının parti içi demokrasisi açısından son derece başarılı bir sınav olduğunu belirten Başkan Güler ancak eğilim yoklaması adaylık için tek başına bir kiriter değildir dedi. Eğilim yoklaması ile ilgili olarak sosyal medyada yayınlanan sonuçlarla ilgi olarak bu yazılanlara itibar edilmemesi gerektiğini ifade eden Güler, Cumhur ittifakının yerel seçimlerde uygulanıp uygulanmıyacağına dair bir soruya verdiği yanıtta ( Cumhur ittifakı gözümüzün bebeğidir, bizim ittifakımızın temeli 15 Temmuz hain darbe girişimin gecesinde atılmıştır. MHP ile gönül birliğimiz devam etmektedir )dedi.
Kesinleşen Belediye adayların Kasım ayı sonunda ve Aralık ayı başında kamu oyuna açıklanmaya başlanacağını ifade eden Güler ( parti olarak Hatay Büyükşehir Belediyesine kilitnenmiş durumdayız. Büyükşehir Belediye Başkanımız açıklanır açıklanmaz var gücümüzle ve bütün teşkilatımızla gece gündüz bu seçimi kazanmak için yoğun bir çalışma temposuna girmiş olacağız ) dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.