Denge
Denge
Reklam
Hatay Diken Gazetesi

DP Belediye Başkan Adayı Mete Aslan Hizmet İş Sendikasını Ziyaret Etti

Herkes işini yapacak ve halka hizmet noktasında kim işini yapıyorsa evine ekmek götürecek. Yan gelip yatan olursa, halkın hizmetlerinde aksama olursa, vatan hainliği yapan olursa kusura bakmasınlar kapıyı göstereceğiz.

Reklam
DP Belediye Başkan Adayı Mete Aslan Hizmet İş Sendikasını Ziyaret Etti

Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Mete Aslan Hizmet İş Sendikasını Ziyaret Ederek Başkan Mehmet Yetim ve Üyeler Sohbet Etti.

Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Mete Aslan Hizmet İş Sendikasını ziyaret ederek Başkan Mehmet Yetim ve üyeler sohbet etti. Belediye başkanı zamanında vatan haini ve çalışmayan personelin işine son verdiğini hatırlatan Aslan, yeni dönemde de çalışmayanlara kapıyı göstereceğiz” dediİlk döneminde bir ay personelin tencere tava çaldığını hatırlatan Mete Aslan, “ 9 ay maaş alamayan personel seçimden sonra protesto gösterisi yaptı. Oysa ben seçimi kazanalı bir ay olmuştu ve benden önceki alacaklarını sorguluyordu. Mete Aslan işçi çıkardı diyorlar. Evet çıkardım. Vatan haini olanları ve çalışmayanları işe gelmeyenleri çıkardım. Yeni dönemde yine aynısı olacak. Ben sendikacılık yaptığım zaman siz doğmamıştınız. Sendikacılığın ne olduğunu bilirim. Siyasi parti teşkilatlarına gitmenize de anlam veremiyorum. Benim partim dahil hiçbir siyasi partiye gitmenizi istemem.

Herkes işini yapacak ve halka hizmet noktasında kim işini yapıyorsa evine ekmek götürecek. Yan gelip yatan olursa, halkın hizmetlerinde aksama olursa, vatan hainliği yapan olursa kusura bakmasınlar kapıyı göstereceğiz. Ben 24 saat çalışacağım siz 8 saat çalışacaksınız. BU mesai içinde işinizi doğru şekilde yaparsanız kimse sizi kapının önüne koymaz. Bizim mücadelemiz İskenderun için. Bir milletvekili çıkmış bana hitaben “sen kimsin de Suriyelileri gönderiyorsun” diyor. Asıl sen kimsin. Sen Milletvekilisin ben milletim. Sen benim vekilimsin. Beni temsil edeceksin. Herkes haddini bilsin. Sen kendi adayına bak. Boş projelerle halkı kandırmaya çalışıyorsunuz. Cumhurbaşkanının eline verdiğiniz bilgiler yalan dolan. Arıtma su hastane gibi yatırımları sanki hükümet yapmış gibi Cumhurbaşkanına da yanlış bilgi veriyorsunuz. Çünkü İskenderun’a kazandırdığınız bir şey yok. Resim gösteriyor hastane yaptık diye, resimde Mersin hastanesi var. Yalan dolanla nereye kadar halkı kandırırsınız” dedi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.