Hatay Diken Gazetesi

KANINIZ DONACAK; DEFNE HARBİYE’de KORKUNÇ TECAVÜZ!

Mağdur kadının yüzü ve vücudu darbe izleri ile dolu olup gece boyunca boynuna bir kemerle sürüklenmiş ve bu olayı yapan psikopat günlerce defalarca araçlarıyla dağ yolunda park edip uygunsuz davranışlar yapan aracları takip etmiş ,fotoğraflarını plakalarını çekmiş ve günlerce takip etmiştir.

KANINIZ DONACAK;     DEFNE HARBİYE’de KORKUNÇ TECAVÜZ!

ANTAKYA / HARBİYE’DE KORKUNÇ TECAVÜZ !
Defne-Döver’de seyir alanı civarında 18-08 2019’da bir kadın ve yanındaki sevgilisi ile birlikte iken şahıs pompalı tüfekle vurulmuş kadın ise kemerle bağlanarak kaçırılmıştır . 20-08-2019 tarihinde yakalanan fail ve kadının ifadeleri olayın korkunç gecesini ortaya koydu ;
‘ gece boyunca dağda boynunda kemer bağlı olarak dolaştırılan ve fail tarafından tüm gece tecavüz ve işkencelere maruz kalan bu kadınının olayı bir daha yaşanmasın diye tüm duyarlı insanlar harekete geçirmeli !

ÖRNEĞİN; DEFNE DÖVER SEYİR ALANI FUHUŞ YUVASI OLMAMALI


1.ortak kullanım alanları fuhuş merkezi değildir 
2. Günün her saatinde kolluk kuvvetleri kimlik kontrolü yapmalıdır.
3.Halk şüpheli her durumu kolluk kuvvetlerine bildirmelidir .
4. Hizmetlerin yetersiz görüldüğü yerlerde Cumhurbaşkanlığı iletişim hattı olan CİMER’e şikayetlerinizi doğrudan ileterek Ankara’dan ilgili kurumlara baskı yapılmasını sağlayınız..
Not:
Mağdur kadının yüzü ve vücudu darbe izleri ile dolu olup gece boyunca boynuna bir kemerle sürüklenmiş ve bu olayı yapan psikopat günlerce defalarca araçlarıyla dağ yolunda park edip uygunsuz davranışlar yapan aracları takip etmiş ,fotoğraflarını plakalarını çekmiş ve günlerce takip etmiştir. Gece karanlığında hiç kimse güvenliğinizi sağlayamaz !
Kolluk kuvvetleri o yolu ancak denetimlerle kontrol altına alabilir.
Ayrıca o gece bu vahşet yaşanırken 50-60 metre mesafede aynı amaçla parketmiş bir sürü araç var olup, bu kadın bunca insanın arasında boğazından bir kemerle çekiştirilerek dağlara doğru çekilmiş ve saatlerce işkenceye maruz kalmıştır..
Yorum kamuoyunundur !!!

Not: Olayda geçen kişilerin hiçbiri Harbiyeli – Döver’li değildir. Sadece olay Harbiye’nin üstündeki dağlarda yaşanmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.