Denge
Denge
Reklam
Hatay Diken Gazetesi

MİLLETVEKİLLERİ’ VALİ, KAYMAKAM ve SAVCI BERFİN’e SAHİP ÇIKTI. BAŞKAN LÜTFÜ SAVAŞ Sen NERDESİN ?

Reklam
MİLLETVEKİLLERİ’ VALİ,  KAYMAKAM ve SAVCI BERFİN’e SAHİP ÇIKTI. BAŞKAN LÜTFÜ  SAVAŞ Sen NERDESİN ?


Başkan Savaş maden Hatay’a sarıl diyorsunuz, daha neyi bekliyorsunuz Berfin kardeşimiz sağlığından oluyor.Birde her gittiğiniz yerde ben doç. Doktorum diyorsunuz, sağlıkçıyım diyorsunuz hadi’ya başkan inanmıyorum gerçekten sağlıkçımısınız ?

Berfin Özek için “Gülüşü solmasın, birlikte güçlüyüz şiarıyla “kamuoyu oluşturmak ve kampanya yapmak adına başlattığımız çabalarımız nihayet sonuç vermeye başladı. İskenderun Kaymakamlığının desteğiyle toplanan belgeler Hatay Valiliğinde işleme alınmıştır. Bürokratik belgeler tamamlanmış olup kampanya için sağlık bakanlığının görüşü beklenmektedir.

Dünkü 08 05 2019 meclis kurulunda söz alan Milletvekili Serkan Topal Berfin Özek için şiddete maruz kalan bu kızımız’ın bir an önce tedavi olması ve sağlığına kavuşması için bütün Milletvekillerin’den müjdeli haber beklediğini ifade etti.

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, 16 Ocak 2019 da okuldan çıkıp evine doğru giderken yolu kesilen ve yüzüne pet şişeden atılan asit benzeri yakıcı bir madde ile yaralanan Hataylı Berfin Özek’in ailesi ile görüştü.

Berfin için yapılan destek çağrılarına kayıtsız kalmayan vekil Kaşıkçı, tüm yetkililer ile tedavi sürecinin görüşülmeye başlandığını duyurdu.

Bizler’de Sosyal medya üzerinden yaptığımız bilgilendirmeden dolayı sağlık bakanlığı tarafımıza ulaşmıştır. Berfin’in Ankara Şehir Hastanesinde tedavi olmayı kabul etmesi durumunda masrafları karşılamayı taahhüt etmiştir. Ancak hastane tarafından kök hücre tedavisi yapılmamaktadır. İyileşmiş bir yüz mü iyileşmiş yaralar mı anlamında bir tercih yapılması durumunda; tabiki 18 yaşında hayatın başında bir genç kardeşimizin yaşamını devam ettirmesi tercihimizdir.

Peki Hatay Büyükşehir Belediye başkanı Lütfü Savaş ve eşi Nazan Savaş  böylesine acı bir durum karşısında hala sessiz kalıp yardım elini uzatmaması bizi derinden üzdü. Başkan Savaş ve eşi Nazan Savaş her yerde yardım elini uzattıklarını, Hatay’ın her bölgesine dokunduklarını ihtiyaç sahiplerine yardım ettiklerini, basın’dan ve sosyal medyadan duyuyoruz.

HATAY İÇİN NE KADAR VAHİM VE UTANÇ VERİCİ

Ancak böylesi acı bir durumda yardım elini uzatmamaları, sessiz kalmaları,her gittikleri ortamlarda Berfin kardeşimizden bahsetmemeleri Hatay için ne kadar vahim ve utanç verici olduğunu buradan söylemek istiyorum. 

Başkan Savaş maden Hatay’a sarıl diyorsunuz, daha neyi bekliyorsunuz Berfin kardeşimiz sağlığından oluyor.Birde her gittiğiniz yerde ben doç. Doktorum diyorsunuz, sağlıkçıyım diyorsunuz hadi ya başkan inanmıyorum gerçekten sağlıkçımısınız ?

Gastronomi , expo 2021 medeniyetler şehri diyorsunuz. Bunun neresi medeniyetlik allah aşkına Hatay’a sahip çıkmak ve ben herşeyden önce memlekette huzur diyorsanız ”HODRİ MEYDAN”.

Bizde buradan Hatay Valisi Rahmi Doğan’ Hataya geldiği ilk günden beri yapmış olduğu sosyal faaliyetleri yakından takip ediyor ve takdirle karşılıyoruz. Hatay milletvekilleri Serkan Topal ve Lütfü Kaşıkçı’da Berfin için sessiz kalmadılar. buradan tüm Hatay halkı adına duyarlılığınızdan dolayı kutluyor ve teşekkür ediyoruz. Berfin’in hesap numarasının onayının bir an önce çıkması ve kamuoyuna duyurmalarınıda arz ediyoruz. saygılarımızla.

HATAY Diken Gazetesi : Çetin Cemali  

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.