Denge
Denge
Reklam
Hatay Diken Gazetesi

ÖZEL’DEN CUMHUR İTTİFAKI HAREKATI

“Kardeşliğin, muhabbetin merkezi İskenderun, 31 Mart’ta bir kez daha “Gönül Belediyeciliği” diyecek İnşaallah.

Reklam
ÖZEL’DEN CUMHUR İTTİFAKI HAREKATI

AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın kazanması için hem AK Parti adayları hem de MHP adaylarıyla yakından ilgilenerek çalışmalarını sürdürüyor.


AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın kazanması için hem AK Parti adayları hem de MHP adaylarıyla yakından ilgilenerek çalışmalarını sürdürüyor. İskenderun, Belen gibi yerlerde bir dizi temaslarda bulunan özel çalışmaları kapsamında ilçeleri tek tek geziyor, adayları tek tek takip ediyor. Vatandaşların yoğun sevgisi ile karşılaşan “Özel” yaptığı paylaşımlarla da beğeni toplamaya devam ediyor. Son olarak Belen ve İskenderun’da temaslarda bulunan “Özel” halkın sevgi gösterileriyle karşılaştı.

MEMLEKEK İŞİ GÖNÜL İŞİ

Sosyal Medya Hesaplarında yaptığı paylaşımda hem AK Parti hem de MHP adaylarıyla yakından ilgilendiğini ifade eden Özel paylaşımlarında “Kardeşliğin, muhabbetin merkezi İskenderun, 31 Mart’ta bir kez daha “Gönül Belediyeciliği” diyecek İnşaallah. Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayımız Fatih Tosyalı ile İskenderun Belediyesi Sosyal Tesislerinde Süleymaniye Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımız ile bir araya geldik.” Cumhur İttifakı MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkcı, Cumhur İttifakı Belen Belediye Başkan Adayımız İbrahim Gül, AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarımız, Hatay Ülkü Ocakları Başkanı ve Teşkilatımız ile Belen Belediyesi’nde belediye çalışanları ile bir araya geldik.

Cumhur İttifakı’yla kazanacağımız Hatay Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerimizi işçi memur ayrımı yapmadan tüm emekçi kardeşlerimizle birlikte yöneteceğiz.” “Cumhur İttifakı Belen Belediye Başkan Adayımız İbrahim Gül, AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarımız, Teşkilat Üyelerimiz ile Sarımazı Mahallemizde esnafımızı ziyaret ederek, bereketli kazançlar diledik. Belen, 31 Mart’ta “Memleket Işi Gönül Işi” diyerek Cumhur İttifakı’nı destekleyecek İnşaallah.” ifadelerini kullandı.HABER: ÇETİN CEMALİ


Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.