Denge
Denge
Reklam
Hatay Diken Gazetesi

Vali Doğan’dan “Polise Kutlama”

Reklam
Vali Doğan’dan “Polise Kutlama”

Vali Rahmi Doğan, 10 Nisan Polis Teşkilatının Kuruluş Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan’ın kutlama mesajı şöyle:
“Polis Teşkilatımızın 174. yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık iki asırdır, büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle, halkımızın huzur ve mutluluğunu, can ve mal güvenliğini sağlayarak, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen, gücünü kanunlardan, desteğini de halktan alan, geçmişi şanla ve şerefle dolu Emniyet Teşkilatımız, hem geleneksel değerler içinde toplumsal hukukun asli parçası, hem de çağdaş hukuk devletinin temel omurga yapılarından birisi olmuştur.


Emniyet Teşkilatımız, güvenlik hizmetlerinin yanı sıra üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ile de eğitimden spora birçok alanda, özellikle genç nesillerimizde farkındalık oluşturmaya çalışmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyor, görevi başında Şehit düşen güvenlik mensuplarımıza Allah’tan rahmet, Gazi olanlara ve görevleri başında bulunan kahraman polislerimize sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.